UPWATCH TOUCH SHINY SILVER&WHITE

959.00 TL Ürün Kodu : 364 Barkod : 8682016706453
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Parlak Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  Özel parlak çelik kasa ile hem şık hem de dayanıklı bir dijital saattir. Kullanılan beyaz polikarbon silikon kayış ile daha uzun süre kıyafetler ile bir bütün olarak kullanılmasını sağlar. Up Watch Touch Shiny Silver&White kişiselleştirme işlemi ile isim yazılarak kişiye özel hale getirilebilir. Özel siyah cam dokunmatik ekran hem kullanışlı hem de şık olmasını sağlar. Ekrana yalnızca dokunulması halinde saat göstergesi belirir. Uygun fiyat seçeneği ve 42mm kadran genişliği ile sıklıkla tercih edilir.

     Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır