UPWATCH TOUCH SHINY SILVER&TURQUOISE

959.00 TL Ürün Kodu : 367 Barkod : 8682016706484
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Parlak Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Touch Shiny Silver&Turquoise; turkuaz sevenlerin her zaman rahatlıkla tercih edebileceği şık bir dijital saat modelidir. Turkuaz rengindeki polikarbon silikon kayış uzun süre kullanım için uygundur. 42mm kadran genişliği ile rahat kullanım imkanı sunar. Pil olarak lityum pil kullanılır. Gece ve gündüz şıklığı için uygun bir modeldir. Özel parlak çelik kasa dayanıklı olmasını sağlar. Özel siyah cam dokunmatik ekran dokunulduğundan saat göstergesinin görünmesini sağlayan şık bir görünüm elde edilmesi konusunda yardımcı olur.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır