UPWATCH TOUCH SHINY SILVER&PURPLE

959.00 TL Ürün Kodu : 365 Barkod : 8682016706460
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Parlak Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  UPwatch Touch Shiny Silver&Purple, özel parlak çelik kasa ile hazırlanmış dijital saat modelidir. Özel polikarbon silikon kayışı mor rengindedir. Lityum pil ile uzun süreli çalışır. Siyah cam dokunmatik olarak çalıştığı için ekrana dokunulması ile saat göstergesi belirir. 42mm kadran genişliğine sahiptir. Taleplere göre kasaya yazılacak isimler ile kişiselleştirme işlemi yapılarak kişiye özel hediye kol saati olarak hazırlanabilir. Gece ve gündüz için seçilecek uygun fiyatı olan şık bir tasarımdır. Dayanıklı yapısı uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır