Filtreleme

  FIT


 • KARGO BEDAVA
  TÜKENDİUPSMART FIT+ BLACK
 • KARGO BEDAVA
  TÜKENDİUPSMART FIT+ WHITE
 • KARGO BEDAVA
  TÜKENDİUPSMART FIT+ RED
 • KARGO BEDAVA
  TÜKENDİUPSMART FIT+ BLUE
 • Bileklik Saat

  Bileklik saatler ortaya çıkalı çok uzun bir zaman olmadı. Ama buna rağmen pek fazla marka ve model ile piyasaya hızlı bir şekilde giriş yaparak en üstlere yerleşmişlerdir. Kısa bir süre içerisinde herkes tarafından bilinen bir teknolojik ürün haline gelmişlerdir. Akıllı bileklikler ortaya çıkalı uzun bir zaman olmasa da bir çok marka ve modelle piyasaya hızlı bir şekilde yerleşerek herkes tarafından bilinen bir teknolojik ürün haline geldiler. Akıllı bileklikler hakkında daha fazla detaya girmeden önce bilmeniz ve unutmamanız gereken bir konu var. Biliyorsunuz akıllı saatler de var. Akıllı bileklik ve akıllı saat aynı şey değil. Benzer oldukları için karıştırılabiliyorlar. Saat piyasasında pek fazla marka mevcudiyet göstermektedir. Üstelik markaların yanı sıra teknolojinin hızla gelişmesine paralel olarak alışveriş sitesi açımları da hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Bu hızlı artışlardan olumsuz yönden en fazla kullanıcılar etkilenmektedir. Çünkü birçok alışveriş sitesi mevcut olduğundan ötürü hangisinin daha güvenilir, hangisinin daha doğru olduğunu kullanıcıların kestirmesi pek de mümkün değildir. www.upwatch.com bu duruma son vermek üzere piyasaya uzun süredir giriş yapmış durumdadır. Hizmete duyduğu aşk ile raflarında dolum gerçekleştiren, müşteri memnuniyetini sürekli olarak merkezinde tutan Upwatch, kullanıcıların uğrak noktalarından olma özelliğini taşımaktadır. Sizde bileklik saat ve akıllı bileklik satın almak istiyorsanız tek tık ile www.upwatch.com ‘ a ziyarette bulunabilirsiniz. Her zevke uygun olan bileklik saat ve akıllı bileklik mevcuttur. Kuşku yok ki siz de size göre bir saat satın alarak alışverişinizi tamamlayacaksınız.

  Akıllı Bileklik

  Akıllı bilekliklerin hedef kitlesi yoğunluk göstermektedir. Özellikleri itibari ile genel anlamda spor yapan kişilerin tercih ettiği bir üründür. İnce bir yapıya sahip olmaları sayesinde spor severlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Spor yapmakta olan insanlar sürekli olarak hareket halinde oldukları ve terledikleri için ceplerinde telefon ve kollarında da saat taşımak istemezler. Bu noktada

  Adım Sayar Saat

  Akıllı bileklikler çok yönlülükleri sayesinde devreye girmektedir. Akıllı bileklikler, saatlere göre daha hafiftirler. Küçük cihazlar oldukları için spor yaparken rahatsızlık oluşturmaz ve adım sayar özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Almak istediğinizde onlarca marka ve bu markaların ürettikleri ürünler ile haşir neşir olurken bulursunuz kendinizi. Adım sayar saat özelliklerinin üretimi gerçekleştirilen modele göre değişiklik göstermektedir.

  Akıllı Bilekliklerde Bulunan Genel Özellikler

  • Saat ve Tarih
  • Alarm
  • Adım Sayar (Spor severleri cezbeden önemli akıllı bileklik özelliklerinden)
  • Nabız Ölçer
  • Uyku Takibi
  • GPS
  • Titreşim ile uyarı
  • Arama ve mesaj bildirimleri
  Adları her ne kadar akıllı bileklik olsa da bu cihazlar saat ve tarih gösterimi de gerçekleştirebilmektedir. Yani saat kullanmayı seven ancak daha hafif, bileği rahatsız etmeyecek bir ürün arayan insanlar da yalnızca saat ve tarihe bakmak için bile akıllı bileklik tercihinde bulunabilmektedir. Akıllı bilekliklerde alarm özelliği de mevcudiyet göstermektedir. Dilediğiniz vakit alarmı kurduğunuz zaman titreşim ile size uyarı verebilmektedir. Elbette ki bunun için bilekliğiniz kolunuzda takılı olmalıdır. Çünkü titreşim gücüne sahip olması kolunuzda takılı iken sizi uyaracak seviye hazırlanmıştır. Bahsini yapmamız icap eden bir diğer özellik ise temel özellik olarak değerlendirilebilir. Adımsayardan bahsetmekteyiz. Adımsayar ile yürüyüş yapanların verileri kaydedilmektedir. Kaç adım attığınızı, kaç adım daha atmanız gerektiğini, kaç kilometre yürüdüğünüzü, kaç dakika ne tür bir tempoda koştuğunuzu akıllı bilekliklerde bulunan adımsayar özelliği sayesinde öğrenebilirsiniz. Akıllı bileklikler üzerlerinde sensor barındırmaktadır. Bu sensor sayesinde nabız ölçümü yapabilmektedir. Bu özellik de acil durumlarda doğru adımlar atmanıza yardımcı olacaktır. Ne kadar verimli olduğu konusu tartışmaya açıktır fakat uyku takibi de mevcuttur. Uyku takibi özelliğini barındırması ile kaç saat uyuduğunuzu, üstelik bu uykunuzun ne kadarında derin bir şekilde uyukladığınızı öğrenebilirsiniz.

   

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı