Garanti ve İade

 

KARGO & TESLİMAT

Kargo gönderimlerindeki çözüm ortağımız Yurtiçi kargodur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. upwatch.com olarak, amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Siparişleriniz işleme alındıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir. Kampanya ve indirim dönemlerinde, Yılbaşı, Bayram, Anneler Günü ve Babalar günü gibi özel günlerde ise, yoğunluktan dolayı siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.

 

GÜVENLİK

Sipariş veren müşterilerimizin kişisel bilgileri ve kredi kartları bilgileri konusunda tamamen güvende olmaları ve hissetmeleri öncelik verdiğimiz bir konudur . Firma olarak upwatch.com Alışveriş Sitesi üzerinde RapidSSL ™ 256-bit Secure Sockets Layer ( SSL ) teknolojisini kullanıyor ve işletiyoruz . Tüm sipariş işlemlerinizde gizli bilgilerinizin güvenli bir şekilde şifrelendiğini ve işleme konulmak üzere sistemimize gönderildiğini upwatch.com web sitesi olarak garanti ediyoruz.

 

İADE

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Iade kargo ücreti göndericiye aittir. Ürün kişiselleştirme işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır. Talep üzerine ürünün yazım işlemi yapılan kısım için değişim bedeli kesintisi ile iade hakkı sunulabilmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

SERVİS & GARANTİ

Ürünün mekanizması 2 yıl garantilidir.

Ürünün kasa kaplaması, camı ve kayışı kullanıcı sorumluluğundadır.

Ürünün Su geçirmezlik seviyesi LED ürünlerde 1ATM Touch ve Analog Ürünlerde 3 ATM dir. (Deniz ve havuz kullanımı için uygun değildir. SMART kategorisinde bulunan tüm ürünler, su geçirme ve / veya su ile ilgili hasarlarda garanti kapsamı dışındadır.

Saatin camını çizilmekten korumak için saatinizi sert ve keskin objelerden uzak tutunuz. Saatin ön yüzeyi sertleştirilmiş camdır ve çok ağır bir darbe almadığı sürece çatlamaz.

Saatinizi aşırı basınca, darbelere,toza,ateşe veya aşırı sıcağa maruz bırakmayın.

Saatin içini açmaya veya parçalarına ayırmaya çalışmayın.

Teknik Servise gönderilen ürün/ürünlerin kargo ödemeleri göndericiye aittir Teknik Servis karşı ödeme kargo teslim almamaktadır. Servise gönderilen ürünlerde garanti belgesi ve geri gönderim yapılacak adres detayları kargo içerisinde yer almak zorundadır.

Pil ömrü kullanım süreniz ile orantılıdır. Saati günde 6 kez kontrol ettiğinizi hesaplarsak ortalama 2 yıl pil ömrü vardır.

Ürünün pili bittiğinde kolaylıkla tüm saat tamircilerinde değiştirilebilir. Pil Türü : Maxell CR2032 3V

 

ZAMAN AYARI – TOUCH SCREEN

Kısa Ayar Videosu İçin Tıklayın

Dokunmatik ekrana dokunduğunuzda , ışıkları yanar ve saat gözükür. Dokunmatik Alan UP! Logonun Solunda Yer Alır.

Zamanı ve tarihi ayarlamak için , tek yapmanız gereken dokunmatik ekrana dokunmak ve bir süre dokunmaya devam etmektir. İlk olarak “Saat” kısmındaki ışığın yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz., ayarlamaya başlayabilirsiniz şimdi.

Rakamı değştirmek için dokunmatik alana tekrar tekrar dokunmanız gerekmektedir.

Bu işlemi tamamladığınızda , dokunmatik alana tekrar uzun süre dokunun. “Dakika” kısmının yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz. Şimdi dakika ayarını da tamamlayabilirsiniz.

Ayarlama kısımları arasında geçiş yapmak için , tek yapmanız gereken dokunmatik ekrana parmağınızı bir süre basılı tutmaktır.

Sırasıyla Yıl / Ay / Gün ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Ayarlama işlemleri sırasında ışığın sönmesine izin vermeyin. Çünkü ayarlamalara en baştan başlamanız gerekir , böyle bir durumda.

 

ZAMAN AYARI – UP! WATCH LED

Sol Butonlardan Herhangi Birine Bastığınızda zaman gözükecektir. Zamanı ayarlamanız için ekranda saatin gözükmesi gerekmektedir.

Ekranda Saat gözüktükten sonra Sağ alt tuşa bastığınızda saat ayarlama işlemine başlayabilirsiniz.

Sağ üst buton ile saati ayarlayabilirsiniz ayarınızı yaptıktan sonra dakika kısmına geçmek için sağ alt tuşa tekrar basıp dakika dilimini ayarlayabilirsiniz.

Saat ayarlamanız tamamladıktan sonra , tarihi ayarlamanız gerekir.

Sağ alt tuşu ay,gün ,yıl ayarları arasındaki geçişi yapmak için kullanın. Sağ üst tuşu ise ekrandaki rakamı değiştirmek için.

Ekran ışığı sönmeden tekrar sağ alt tuşa basarak saatin gösterim modunu (12 yada 24 saat) değiştirebileceğiniz ekrana geçebilirsiniz. Sonrasında sağ üst tuşu kullanarak seçiminizi tamamlayabilirsiniz.

Şimdi ayarlarınız tamamlandı.

Saat ayarlarını yaparken ışığın sönmemesine dikkat ediniz. Işık sönerse, kaldığınız ayar ekranına gelene kadar birkaç kere sağ alt tuşa basmanız yeterlidir.

Normal kullanım sırasında sağ üst tuşa birkaç kere bastığınızda , sırasıyla saat/tarih ve saniye ekranı gözükür.

Saat ayarlarında herhangi bir değişiklikten sonra ana ekrana dönmek için soldaki herhangi bir tuşa basmanız yeterlidir.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı