Filtreleme

Renk
Kasa Şekli
Kordon Tipi

  KIDS GPS


 • Akıllı Çocuk Saati

  Her anne – baba için çocuğu değerlidir. Onların her daim yanında olmayı dilerler fakat özellikle okul çağına geldiklerinde çocuklarının yanında sürekli olma gibi bir şansları yoktur. Akıllı çocuk saati bu güvenliği sağlama hissini yok etmeyecektir fakat içleri rahatlatacaktır. Akıllı çocuk saatleri anlık olarak çocuklarınızı takip etme şansını size sunar. Dilediğinizde bir telefon görevi dahi görmektedir. İletişim kurabildiğiniz, sesli mesaj alışverişinde bulunabildiğiniz, kısacası çocuğunuz için bir telefon görevi sağladığı gerçekten ihtiyaç duyulan bir ürün olma özelliği taşımaktadır. Çocuğunuzun sağlığını göz önünde tutan bir güvenlik cihazıdır.

  Akıllı Çocuk Saatlerinin Özellikleri

  Akıllı çocuk saatleri, çocukların güvenliği baz alınarak üretilmiş olan saatlerdir. Telefonlara indirilebilen uygulama ile çocuklarınızı anlık olarak takip etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu fırsat özellikle çocuklarınız telefon kullanma yaşında değilse henüz, işinize çok yarayacaktır. Karşılıklı olan arama özelliği vesilesi ile hattınızın çektiği her yerde bir telefon gibi karşılıklı olarak iletişim kurabilme şansına sahip olabilirsiniz. Acil durum araması ile çocuğunuz acil bir durumda tek tuş ile sizin uygulama üzerinden belirlemiş olduğunuz üç tane numarayı sırası ile arayabilmektedir. Konumunu dahi mesaj olarak size iletebilmektedir. Güvenli alan ve akıllı çit oluşturarak bilginiz dışında belirli alanın dışına çıkılmasına izin vermemektedir. Çocuğunuz belirlenmiş olan alanın dışına çıktığı vakit uygulamanıza uyarı niteliğinde bir bildirim gelecektir. Güvenli liste de oluşturabilirsiniz. Bu belirlediğiniz kişiler dışında çocuğunuzun iletişimde olmasını engelleyecektir. Sadece sizin belirlemiş olduğunuz kişiler ile iletişim kuracaktır böylelikle çocuklarınız. Çocuğunuz tanımadığınız kişilere ulaşamaz, güvenlik sağlanmış olur. Ayak izi sayesince gün içerisinde nerelere gittiğini, nereleri gezdiğini takip edebilirsiniz. Ve hatta servisin çocuğunuzu hangi güzergahtan okuluna götürdüğünü ve getirdiğini takip edebilmeniz de mümkündür. Geçmişe yönelik kontrollerinizi de yapabilme şansına sahipsiniz. Sesli mesaj ile karşılıklı konuşma gerçekleştiremediğiniz zamanlarda hem sesli hem de yazılı mesaj atabilirsiniz. Adım sayar özelliği basit bir spor saati işlevi gibi görülebilir. Fakat çocuğunuzun sağlığı açısından bu özelliği kullanarak günlük olarak attığı adımları ve yaktığı kaloriyi bu sayede görebilirsiniz.

  En İyi Akıllı Çocuk Saati

  Günümüzün en trend ürünlerinden olan ve her ebeveynin almak istediği, çocukların güvenliğini arttıran, ebeveynlere güven aşılayan akıllı çocuk saatlerinde en iyisi hangisidir? En iyi akıllı saatin kriterleri nelerdir? Genel anlamda bakıldığı vakit çocuk telefonlarında ve cep telefonlarında olduğu gibi temelde yakın özelliklere sahiptirler.

  • Konum Bilgisi
  • Sesli Görüşme
  • Güvenlik Liste
  • Elektronik Çit
  • Sesli Mesajlaşma
  • Koldan Çıktı Uyarısı
  • Adımsayar
  • Ödüllendirme
  • Alarmlar
  • Sınıf Modu Gibi özellikler bulunmaktadır.

    

   En iyi akıllı çocuk saati için en çok dikkat edilmesi gereken satış sonrasındaki hizmet kalitesi olmaktadır. Satış sonrasında kurulum, teknik servis hizmeti, üreticiye ulaşabilme imkanı, kurumların sürekliliği, piyasada bulunurluk, ürünlerin dayanıklılık süreleri, saat uygulamalarının kalitesi, güvenliği ve özgünlüğü ve kendine has özelliği gibi konuları baz aldığınız taktirde en iyi akıllı çocuk saatini alabilirsiniz.

   Akıllı Çocuk Saati Çocuğunuzun Güvenliğini Sağlayabilir Mi?

   Akıllı saat modellerinin bir çoğunda GPS ile çalışmakta olan konum belirleme özelliği bulunmaktadır. Bu vesile ile an be an çocuğunuzun nerede olduğunu bilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Hatta ve hatta çocuğunuz için özel tasarımı yapılmış olan bazı modellerde çocuğunuz için belirlediğini bölgeler dışına çocuğunuz çıkamamaktadır. Çıktığı zaman size bildirimi gelmektedir. Son zamanların ebeveyn stratejilerine kesinlikle uygunluk gösteren akıllı çocuk saati, her ne kadar güvenlik için kullanılıyor olsa da çocukları çok fazla sınırlandırmamanız gerektiğini kendinize hatırlatmalısınız .

    

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı