UPWATCH TOUCH SHINY SILVER&RED

959.00 TL Ürün Kodu : 359 Barkod : 8682016706408
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Parlak Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  Kırmızı sevenlerin tercih edebileceği şık ve kullanışlı bir dijital kol saati modelidir. Kırmızı polikarbon silikon kayış ile şıklığın tamamlayıcısı olabilir. Özel parlak çelik kasa dayanıklı yapısını ortaya koymaktadır. Lityum pil ile çalışır. Upwatch Touch Shiny Silver&Red kişiselleştirme işlemi yapılarak kişiye özel hediye olarak kullanılabilir. Bunun için kasaya isim yazılabilir. 42mm kadran genişliğine sahip bir modeldir. Özel siyah cam ekran dokunmatik özelliğe sahiptir ve bu sayede ekrana dokunulması halinde saat bildirgesini gösterir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır