UPWATCH TOUCH SHINY SILVER&BROWN

959.00 TL Ürün Kodu : 363 Barkod : 8682016706446
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Parlak Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Touch Shiny Silver&Brown; 42mm kadran genişliği ile kolay kullanım olanağı sağlar. Şık tasarımı ve farklı renk kayışları ile dikkat çeker. Kahverengi polikarbon silikon kayışı ile çelik rengi kasa bir uyum oluşturmaktadır. Özel parlak çelik kasa ile gece ve gündüz şıklığına dikkat çekenlerin tercih edebileceği bir seçenektir. Özel siyah dokunmatik ekran şık görünmesini sağlarken aynı zamanda saat göstergesi yalnızca ekran dokunulması ile görülür. Kişiselleştirme işlemi ile kişiye özel olarak da hazırlanabilir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır