ANASAYFA TOUCH Kategorileri

MATTE ROSE GOLD
MATTE SILVER EDITION
SHINY SILVER
SMOOTH EDITION
JEWEL


  Dokunmatik Saat

  Dokunmatik saat çeşitlerine, son dönemlerde yoğun ilgi gösterilmektedir. Dokunmatik saatler, sıradan olan saat modellerine nazaran oldukça kalitelidir. Dokunmatik saat modelleri kaliteli bir şekilde üretildiği için daha güvenilir bir şekilde satın alınabilmektedir. Bünyesinde içermiş olduğu farklı ve kendisine has özellikleri sayesince istediğiniz her vakit, her alanda kullanabilme rahatlığını sizlere sunmaktadır. Dokunmatik saatleri farklı kılan ve dikkatleri üzerine toplayan özelliği led taşıyor olmalarıdır. Dokunmaya gerek kalmaksızın ışıklar sürekli olarak estetikliği tamamlayan detaylar olmaktadır. Led ışığı renklerinin yelpazesi oldukça geniştir. Özellikle neon renklere ilgi duyanlar için bir ödül niteliğindedir. Dokunmatik saatlerin fiyatları son derece uygunluk göstermektedir. Eğer hem kaliteli hem de fiyat uygunluğu olan bir dokunmatik saat sahibi olmak istiyorsanız Upwatch tam da size göre bir site! www.upwatch.com‘u ziyarette bulunarak dokunmatik saat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  Bir dokunmatik saatin kullanım alanı normal saatlere nazaran genişlik göstermektedir. Farklı şekilde kullanabilme imkanları sağladıkları için kullanıcılarını asla pişman etmemektedir. Lede sahip olan ve dokunmatik özelliğini de bünyesinde barındırıyor olan saatleri kol saati gibi rahatlık ile kullanabilirsiniz. Evinizde bulunan dilediğiniz odada duvar saati niyetine dahi kullanabilirsiniz. Dokunmatik saatler pek çok alana uygunluk gösterebilmektedir. Işıklı yapıları sayesinde geceleyin işinize çok iyi şekilde yarayacaktır. Özellikle de geceleri sıklık ile uyanan insanların saatin kaç olduğunu rahatça öğrenmesine yardımcı olmaktadır.

  Dokunmatik Saat Modelleri

  Dokunmatik saat modelleri her yaş grubuna hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle kaliteli oluşları sayesinde çocukların sağlığını tehdit etmemektedir. Çocukların saati daha kolay bir şekilde öğrenmelerini sağlamaktadırlar. Neon renkli dokunmatik saatleri hem yetişkin bir birey hem de çocuk kullanabilmektedir. Bunun sınırlandırılmasının olmaması kullanıcılar için verilmiş olan büyük bir fırsattır. Son zamanlarda her üründe neon renklerin rövanşta olması dokunmatik saatlere de yansımış durumdadır. Eskiden çocuklara uygun olduğu sanılmaktaydı fakat böyle bir sınırlandırmanın gereksiz olduğu son vakitlerde anlaşılmış olmaktadır. Dokunmatik saatlerin hem yetişkin bireyler için hem de çocuklar için uygun olmasının en büyük nedeni tarzı yansıtmak yerine kullanım kolaylığını sağlamalarından kaynaklanmaktadır. Renkleri, sıradan olan saatler gibi renk cümbüşünden yararlanılarak ya da desenlerden büyük ölçüde yararlanarak tasarlanmamıştır. Sade bir şıklık gözetilerek tasarlanmaktadırlar. Bu da estetikliği beraberinde getirmek ile kalmayıp kaliteli bir görünümü de sağlamaktadır. Dokunmatik saatlerde genel olarak siyah ve beyaz renk tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise tasarımını ön plana çıkarmak değildir. Kullanışlı olduğunu ve elveriş sağladığını kanıtlamaktandır. Dokunmatik saat satın alırken sizlere sunuyor olduğu alternatiflere bakmalısınız. Her ne kadar dokunmatik saat üretiminde kalitenin gözetildiğinden bahsetsek de bunun tam tersi sadece görünümünü ele alıp üretim yapan markalar da mevcuttur. Sade ve şıklığın arkasında her zaman kalitenin yer aldığını kendinize sürekli olarak hatırlatmalısınız. www.upwatch.com ‘ da bulunan sade ve şık dokunmatik saatlerin sizlere sunacak olduğu alternatiflerden yararlanmak istiyorsanız, zevkinize ve bütçenize uygun olanı seçip sepete ekleyebilirsiniz.

  Dokunmatik Saatlerin Özellikleri

  Ekrana dokunulduğu vakit ışıkları yanmaktadır ve direkt saat görünür ekranda. Zamanı ve tarihi ayarlayabilmek adına tek yapılması gereken şey dokunmatik ekrana dokunmak ve bir süre daha dokunmaya devam etmektedir. Kısa bir süre sonra Saat kısmındaki ışığın yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz. Daha sonrasında ayarlamaya başlayabilirsiniz. Rakamı değiştirebilmek için dokunmatik ekrana tekrar tekrar dokunmanız gerekmektedir. Bu işlem tamamlandığında dokunmatik alana tekrar uzun bir süre dokunun. Dakika kısmı yanıp sönmeye başlayacaktır. Dakika kısmı yanıp sönmeye başladığında dakika ayarlarını da rahatlık ile tamamlayabilirsiniz. Ayarlama kısımları arasında geçiş yapmak da mümkündür. Ayarlama kısımları arasında geçiş yapabilmek için tek yapmanız gereken şey dokunmatik ekrana parmağınızı bir süre basılı tutmaktır. Sırası ile yıl/ ay/ gün ayarlamalarını da yapabilirsiniz tabii ki. Ayarlama işlemleri sırasında ışığın sönmesine asla izin vermeyin. Aksi taktirde işlem yarıda kalabilmektedir. Hal böyle olunca ayarlamalara en baştan başlamanız gerekecektir.

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır