UPWATCH TOUCH SHINY ROSE&GREY

499.00 TL Ürün Kodu : 372 Barkod : 8682016706521
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Shiny Rose Gold Kaplama Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Özel shiny rose gold kaplama kasaya sahip kaliteli bir saat modelidir. 42mm kadran genişliğine sahiptir. Lityum pil ile uzun süreli kullanım imkanı sunar. Gri renkteki polikarbon silikon kayışı ile gri sevenlerin dikkatini çekmektedir. Gece gündüz şıklığından tercih edilecek modelin kasası oldukça dayanıklıdır. Özel siyah cam ekran dokunmatik olarak çalışmaktadır. Ekrana dokunulması halinde saat bildirimi görülür. Unisex kullanıma uygun şık ve uygun fiyatı ile dikkat çeken bir dijital saat modelidir.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır