UPWATCH TOUCH BLACK&TURQUOISE +

959.00 TL Ürün Kodu : 511 Barkod : 8682016707481
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel PVD Kaplama Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  + (Plus) Mekanizma

  • Soldan sağa doğru kaydırmalı dokunmatik kadran
  • Saat / Dakika / Gün / Ay göstergesi
  • 2099 yılına kadar programlanmış takvim
  • Adımsayar (Günlük Programlanır

  Ürün Açıklaması:

  42 mm kadran genişliği bulunuyor. Lityum pil ile uzun süreli kullanım imkanı sunar. Özel PVD kaplama çelik kasa ile oldukça dayanıklıdır. Turkuaz renkteki polikarbon silikon kayış ile son derece şık bir modeldir. Özel siyah cam dokunmatik olarak rahat kullanım olanağı sağlamaktadır. Hem şık hem de kullanışlı modeli gece gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ekranda saat göstergesi yalnızca ekrana dokunulduğundan görülür. Uygun fiyat seçeneği ile kaliteli seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Dijital saat modelleri arasına ön plana çıkar.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır