UPWATCH SMOOTH&BORDEAUX

449.00 TL Ürün Kodu : 236
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Alüminyum Kasa
  Ürün Ağırlığı Sadece 55gr
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  Özel siyah cam dokunmatik ekran özelliğine sahiptir. Yalnızca ekrana dokunulduğundan saat bildirgesini gösterir. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Ürün yalnızca 55 gr ağırlığındadır. Hafif ve kullanışlı olmasını sağladığından gece ve gündüz rahatlıkla tercih edilebilir dijital kol saati modelidir. Lityum pil ile çalışmaktadır. Hem bay hem de bayanlar için uygun bir seçenektir. Alüminyum kasaya sahip hafif bir modeldir. Upwatch Smooth&Bordeaux Unisex saat kişiye özel isim yazdırılabilir. Bordo renk sevenler için kasa bordo renktedir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır