UPWATCH SMOOTH&BLACK

449.00 TL Ürün Kodu : 444
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Alüminyum Kasa
  Ürün Ağırlığı Sadece 55gr
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  Lityum pil ile çalışmaktadır. Yalnızca ekrana dokunulduğundan saat bildirgesini gösterir. Siyah polikarbon silikon kayış ile oldukça kullanışlıdır. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Upwatch Smooth&Black Unisex saat kişiye özel olarak özgünleştirme işlemi de yapılabilir. Alüminyum kasaya sahip bir modeldir. Ürünün ağırlığı 55 gr ve oldukça hafiftir. Bu sayede daha kullanışlı ve kaliteli sonuçlar alınmasını sağlar. Siyah renginin asaletini ve zarifliği kullanmak isteyenler için unisex saatolarak kullanım olanağı sunmaktadır.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır