UPWATCH LED WHITE

469.00 TL Ürün Kodu : 449 Barkod : 8682016706774
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Wite Unisextasarımında çelik kasa ve silikon kayışında kullanılan beyaz rengiyle şıklığın yakalandığı dijital kol saati modelidir. Aynı zamanda çelik tuş ve aynalı ekran gibi tasarım özellikleriyle de led saat modelinin şıklığı tamamlanmıştır. Beyaz rengi ve şıklığıyla her an kullanıma uygundur. Unisex kullanımı mevcuttur. aynalı ekranı üzerine isim ve sembol yazımıyla daha da özel hale gelir. Özellikle kişiye özel kol saati ve hediye kol saati seçeneği olarak ön plana çıkar.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır