UPWATCH LED WHITE

229.00 TL Ürün Kodu : 449 Barkod : 8682016706774
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
    
   Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
   Örnek : Merve (02) Emre   42mm Kadran Genişliği
   Özel Kaplama Çelik Kasa
   Çelik Butonlar
   Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
   Lityum Pil
   Özel Polikarbon Silikon Kayış

   Ürün Açıklaması:

   Up Watch Wite Unisextasarımında çelik kasa ve silikon kayışında kullanılan beyaz rengiyle şıklığın yakalandığı dijital kol saati modelidir. Aynı zamanda çelik tuş ve aynalı ekran gibi tasarım özellikleriyle de led saat modelinin şıklığı tamamlanmıştır. Beyaz rengi ve şıklığıyla her an kullanıma uygundur. Unisex kullanımı mevcuttur. aynalı ekranı üzerine isim ve sembol yazımıyla daha da özel hale gelir. Özellikle kişiye özel kol saati ve hediye kol saati seçeneği olarak ön plana çıkar.
   Ürün kişiselleştirme

   Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

    

   Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
   Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

    

    

   Sepetinizde ürün bulunmamaktadır