Güvenli Ödeme

GÜVENLİ ÖDEME

 

Kredi kartı ile online ödemede kart güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Gönder mevcut en güvenli şifreleme yöntemi olan 128bit SSL güvenlik protokolü kullanmaktadır. Kredi kartı numaranız online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamakta ve saklanmamaktadır. Gönder müşterileri siparişlerini dilerlerse 3D seçeneği ile de ödeyebilirler.

3D Secure nedir?

İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

3D Secure neden güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure ile sipariş vermek için ne yapmam gerekir?

3D Secure ile ödeme yapmak için; kart numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kartınızın arkasındaki CVV (güvenlik kodunu) bilgilerini doldurunuz. 3D ödeme seçeneği kutucuğunu işaretledikten sonra, telefonunuza gelen tek kullanımlık şifreyi açılan banka ekranına girerek güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştiriniz.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı