UPWATCH LED GBROWN&WHITE

499.00 TL Ürün Kodu : 326 Barkod : 8682016706101
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Beyaz renkte polikarbon silikon kayış ile tasarlanmış kol saati modelidir. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Özel çelik kasası sayesinde dayanıklı bir modeldir. Cam üzerinde kişiselleştirme yapılarak kişiye özel isimler ile hazırlanabilir. Bu hali ile Up Watch Led Gold Brown&White Unisex kol saati kişiye özel hale getirilebilir. Özel siyah cam ile tasarlanmıştır. Lityum pil ile kullanımı daha uzun süre sürmektedir. Ekrandaki saat bildirgesi düğmelere basılması ile görünür hale gelir ve bu hali ile daha şıktır.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır