UPWATCH YELLOW&BLACK

109.00 TL Ürün Kodu : 457
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Yellow Black Unisex tasarımında kullanılan sarı ve siyah renkleri ile dikkat çekiyor. Çelik kasasında siyah, silikon kayışında ise siyah renk kullanılmıştır. Kasa üzerinde yer alan çelik butonları ve aynalı kadran özelliğiyle de farklı ve bir o kadar şık bir görünüm yakalanmıştır. Aynalı ekranı üzerine kişiye özel isim yazılarak hediye saat ve kişiye özel kol saati olarak ön plana çıkar. Unisex kullanımı mevcuttur. Uygun fiyat ve taksit seçeneklerini kaçırmadan tarzınızı tamamlamak Led Yellow Black Unisex up saat modeliyle oldukça kolay.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır