UPWATCH LED WHITE&YELLOW

469.00 TL Ürün Kodu : 481 Barkod : 8682016707207
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  UP Watch Led saat modelisarı renk özelliği ile ilgi çekici ürünler arasında yer alır. Renkli kişiliklere özel bir tasarım ile oluşturulan dijital saat modeli her tarza uygunluğu ile sık tercih edilen ürünlerdendir. Ürünün silikon sarı kayışı, çelik kasası ve aynalı ekran özelliği gece ve gündüz kullanımlarında şık bir görünüm sunar. Takım elbise üzerine kullanıldığı gibi spor kombinleri de tamamlar nitelikte üretilmiştir. Tüm Up Watch Led serisi gibi ekran üzerine isim yazılabilir. Up Watch Led saat modeli 99,00 TL gibi uygun fiyatıyla da kullanıcılarına avantaj sunar.


  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır