UPWATCH LED WHITE&TURQUOISE

469.00 TL Ürün Kodu : 473 Barkod : 8682016707009
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Led saat modelleri arasında renkli saatler dikkat çeker. Mavi renk özelliğine sahip Up Watch Led saatbeyaz kasa üzerine turkuaz silikon kayış biçiminde tasarlanmıştır. Giyim ve aksesuar seçimlerini farklı renkleri kombinlemeyi sevenler için üretilen UP Watch Led saat modeli gece ve gündüz kullanıma uygundur. Üretimi sırasında kullanılan çelik kasa, silikon kayış ve lityum pil özelliği ile uzun süre kullanım avantajı sunar. Aynalı ekranı bulunan led saat üzerine lazer işleme ile isim ve semboller eklenerek kişisel bir ürün haline getirilebilmektedir.


  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır