UPWATCH LED WHITE&ORANGE

469.00 TL Ürün Kodu : 482 Barkod : 8682016707214
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led White Orange Unisex aynalı ekranı üzerine isim- sembol yazımıyla kişiye özel hale gelir. Bu anlamda hediyelik kol saati olarak sıkça tercih edilir. Tasarımında kullanılan beyaz ve turuncu gibi canlı renklerle dikkat çeken dijital kol saati modelidir. Özel polikarbon silikon kayışında turuncu, çelik kasasında beyaz renk kullanılmıştır. Çelik renk tuşlar ve aynalı ekranı da şık tasarımını tamamlayan tasarım özellikleridir. Unisex kullanıma uygun olup, kaliteli malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Uygun fiyat ve taksit avantajları mevcuttur.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır