UPWATCH LED WHITE&NPINK

469.00 TL Ürün Kodu : 588 Barkod : 8682016708051
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led White Pink Unisex modelinde kullanılan beyaz ve pembe gibi soft renkler kullanılarak şık bir tasarım yakalanmıştır. Özel polikarbon kayışında pembe, çelik kasasında beyaz renk kullanılan dijital saat modelinin çelik renk tuşları ve aynalı ekranla şık tasarımı tamamlanmıştır. Unisex kullanıma uygun olup, kaliteli malzemesiyle uzun ömrlülük garanti eder. Aynalı ekrana isim ve sembol yazımıyla kişiye özel hale gelir. Bu anlamda kişiye özel ve hediyelik kol saati olarak ön plana çıkar. Uygun fiyat ve taksit avantajı sunar.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır