UPWATCH LED WHITE&GREY

469.00 TL Ürün Kodu : 479 Barkod : 8682016707184
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up watch Led White Grey Unisex tasarımında kullanılan beyaz ve gri renkleriyle dikkat çeker. Özel polikarbon kayışında gri, çelik kasasında beyaz renk kullanılmıştır. Aynı zamanda çelik renk tuşları ve aynalı ekranıyla tasarımında şıklık ve farklılık bir arada yakalanan dijital kol saati modelidir. Aynalı ekran üzerine isim ve sembol yazılarak kişiye özel hale getirilir. Özellikle hediyelik kol saati olarak sıkça tercih edilir. Gece ve gündüz tüm kombinlerde şıklığın tamamlayıcısıdır. Unisex kullanıma uygun olup, uygun fiyat ve taksit avantajları sunar.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır