UPWATCH LED TURQUOISE&PINK

469.00 TL Ürün Kodu : 474 Barkod : 8682016707016
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:


  Up Watch Turquoise Pink Unisex kol saati tasarımında kullanılan mavi renkli çelik kasasıyla tarzında farklılığı sevenlerin, pembe renkli kordonuyla ise özellikle bayanların ilk tercihleri arasındadır. Aynalı kadranı üzerine kişiye özel isim ve sembol yazımı mevcuttur. Tüm bu özellikleriyle hediye saat olarak da sık tercih edilir. Unisex kullanıma uygundur. Tuş ve kasasında çelik, kordonunda ise özel polikarbon silikon kayış malzeme kullanılarak uzun ömürlü kullanım sağlanmıştır.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır