UPWATCH TOUCH SLIM SHINY ROSE GOLD & YELLOW

329.00 TL Ürün Kodu : 849
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
  • İstemiyorum
  • İstiyorum
    Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
    Örnek : Merve (02) Emre    40mm Kadran Genişliği
    8mm Kasa Kalınlığı
    Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
    Lityum Pil
    Özel Polikarbon Silikon Kayış

    Ürün Açıklaması:

    Lityum pil ile çalışır. 40 mm kadran genişliği bulunuyor. Özel rose gold kaplama çelik kasa ile oldukça dayanıklıdır. Şık ve etkili bir seçenek olarak tercih edilebilir. Özel siyah cam tamamen dokunmatik olarak çalışır. Dokunmatik ekranda saat göstergesi yalnızca ekran dokunulması ile görülür. Siyah tasarımı ile kaliteli seçim yapmak isteyenlerin dikkatini çekmektedir. Özgünleştirme ile UPWATCH TOUCH SLIM Shiny Rose Gold & Yellowkişiye özel olarak da hazırlanabilir. Dokunmatik saat modeli uygun fiyat avantajıyla sergileniyor.

    Ürün kişiselleştirme

    Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

     

    Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
    Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

     

     

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır