UPWATCH TOUCH MATTE SILVER&YELLOW

959.00 TL Ürün Kodu : 532 Barkod : 8682016707689
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre



  42mm Kadran Genişliği
  Özel MAT Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Hem gece hem de gündüz şıklığı için uygun dokunmatik saat modelidir. 42mm kadran genişliği bulunur. Özel kaplama mat çelik kasaya sahip bir saat modelidir. Özel dokunmatik kadranı bulunur. Ekrana dokunulması halinde ekranda saat bildirgesinin görülmesini sağlar. Lityum pil ile uzun süreli kullanma olanağı sağlar. Özel sarı polikarbon silikon kayışı ile şık olduğu kadar kullanışlı bir seçenek sunar. Kişiselleştirme işlemi yapılarak Upwatch Touch Silver&Yellow modeli kişiye özel hediye olarak da kullanılabilir.



  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır