UPWATCH TOUCH MATTE SILVER&TURQUOISE

959.00 TL Ürün Kodu : 533 Barkod : 8682016707696
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel MAT Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Turkuaz rengindeki polikarbon silikon kayışa sahip saat modelidir. 42mm kadran genişliği ile rahat kullanım imkanı sunar. Pil olarak lityum pil kullanılarak çalıştırılır. Özel mat çelik kaplama kasa dayanıklı olmasını sağlar. Özel siyah cam dokunmatik ekran olarak kullanım imkanı sunar. Ekranda dokunulduğundan saat göstergesinin görünmesi ile şık bir görünüm elde edilir. Kişiselleştirme işlemi yapılarak kasaya yazılacak isim ile kişiye özel saatolarak da tercih edilebilir. Gece ve gündüz şıklığından kullanılabilir  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır