UPWATCH TOUCH MATTE SILVER&RED

959.00 TL Ürün Kodu : 514 Barkod : 8682016707511
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel MAT Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Kırmızı polikarbon silikon kayış ile şıklığın tamamlayıcısı olabilecek şık bir tasarımdır. Özel mat çelik kaplama kasa ile son derece dayanıklı bir saattir. Lityum pil ile çalışır. Kasaya yazılacak isim ile Upwatch Touch Silver&Red kişiselleştirme işlemi yapılarak kişiye özel hediye olarak da kullanılabilir. 42mm kadran genişliğine sahip bir modeldir. Özel siyah cam ekran dokunmatik özelliğe sahiptir. Ekrana dokunulması halinde saat bildirgesini gösterir. Gece ve gündüz için uygun bir tasarım ile hazırlanmıştır.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır