UPWATCH TOUCH MATTE SILVER&PURPLE

959.00 TL Ürün Kodu : 534 Barkod : 8682016707702
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel MAT Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Özel polikarbon silikon kayışı mor rengindedir ve bu şekilde dikkat çeker. Özel mat çelik kaplama kasa ile hazırlanmıştır. Lityum pil ile uzun süreli çalışan led saat modeli 42mm kadran genişliğine sahiptir. Siyah cam dokunmatik olarak çalışır. Ekrana dokunulması ile saat göstergesi belirir. Kasaya yazılacak isimler ile kişiselleştirme işlemi yapılarak kişiye özel hediye olarak hazırlanabilir. Gece ve gündüz için seçilecek uygun fiyatı olan şık ve zarif bir tasarıma sahip olan saat modelleri arasında yer alır.


  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır