UPWATCH TOUCH MATTE SILVER&PINK

959.00 TL Ürün Kodu : 531 Barkod : 8682016707672
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel MAT Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  42mm kadran genişliğine sahip şık bir tasarıma sahip kol saati modelidir. Lityum pil ile daha uzun kullanım imkanı sunar. Pembe rengindeki polikarbon silikon kayışı saatin kıyafetleriniz ile uyum içerisinde olmasını sağlar. Özel kaplama mat çelik kasa saatin daha uzun süre kullanıma uygun hale gelmesini sağlıyor. Dokunmatik kadranı ile kolay kullanılabilir. Ekrana dokunulması halinde ekranda saat bildirgesi görülür. Gece ve gündüz şıklığı için tercih edilen uygun fiyatlı bir saat modeli olarak satışa sunulmaktadır.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır