UPWATCH TOUCH MATTE SILVER&LEOPARD

959.00 TL Ürün Kodu : 946 Barkod : 8682016709836
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Mat Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Özel kaplama mat çelik kasa ile son derece dayanıklı bir dokunmatik saat modelidir. 42mm kadran genişliğine sahip olarak tasarlanmıştır. Polikarbon silikon kayış ile şık ve kullanışlı bir hale gelmektedir. Lityum pil kullanılarak çalışır. Özel siyah cam ekran dokunmatik olarak çalışır ve ekrana dokunulması halinde saat görüntülenir. Upwatch Touch Screen Silver kişiselleştirme işlemi ile kasaya yazılacak isimler ile kişiye özel bir tasarım olarak da tercih edilebilir. Uygun fiyatı alıcıların dikkatini çeken dijital saat modelidir.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır