UPWATCH TOUCH MATTE SILVER&GREY

959.00 TL Ürün Kodu : 516 Barkod : 8682016707535
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel MAT Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Gri polikarbon silikon kayışı ve özel mat çelik kasası ile tam bir uyum ortaya koymaktadır. Lityum pil ile uzun süre çalışır. Özel siyah cam dokunmatik olarak işlem yapılmasını sağlar. Ekranda saat bildirgesi yalnızca ekrana dokunulması ile görünür hale gelir. Kişiselleştirme ile kasaya yazılacak isim sayesinde Upwatch Touch Silver&Grey kişiye özel hediye olarak da alınabilir. Uygun fiyatı alıcıların dikkatini çekmesine yardımcı olmaktadır. 42mm kadran genişliğine sahip bir modeldir.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır