UPWATCH TOUCH MATTE SILVER&BLUE

959.00 TL Ürün Kodu : 515 Barkod : 8682016707528
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel MAT Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Maviyi sevenlerin tercih edebileceği şık ve tarz bir tasarıma sahiptir. Özel mat çelik kaplama kasa ile uzun süre dayanıklıdır. Mavi renkteki polikarbon silikon kayış ile daha kaliteli kullanım imkanı sunar. 42mm kadran genişliğine sahip bir modeldir. Özel siyah cam dokunmatik özelliğe sahip olduğundan daha rahat kullanılır. Ekranda saat göstergesi yalnızca dokunulması halinde görülür. Kişiselleştirme işlemi ile saat kasaya yazılacak isim ile kişiye özel hediye tercihi olacak hale getirilebilir.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır