UPWATCH TOUCH SHINY SILVER&GREY

959.00 TL Ürün Kodu : 361 Barkod : 8682016706422
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Parlak Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  Özel parlak çelik kasaya sahip olan dayanıklı bir modeldir. Gri polikarbon silikon kayışı ve çelik renginin uyumunu ortaya koymaktadır. Lityum pil ile uzun süre çalışır. Özel siyah cam dokunmatik olarak işlem yapılmasına uygundur. Ekranda saat bildirgesi yalnızca ekrana dokunulması halinde gelir. Dayanıklı yapısı ve şık tasarımı ile gece gündüz rahatlıkla tercih edilir. Kişiselleştirme ile kasaya yazılacak isim sayesinde Upwatch Touch Shiny Silver&Grey kişiye özel hediye kol saati olarak da alınabilir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır