UPWATCH Touch Screen Neon Pink

199.00 TL Ürün Kodu : 249
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Neon Plastik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  Pembe renk sevenler için pembe polikarbon silikon kayış ile tasarlanmış bu dijital kol saati modeli şık bir seçenek olmaktadır. Lityum pil ile çalışmaktadır. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Dokunmatik siyah cam ekran ile model son derece şık görünmektedir. Dokunmatik ekrana dokunulması ile saat bildirgesi ekranda görülür. Özel neon kaplama kasa ile de dikkat çekmektedir. Uygun fiyat seçeneği sayesinde kullanıcıların tercihi olmaktadır. Up Watch Touch Screen Neon Pink kasa kenarına yapılan özelleştirme ile kişiye özel kullanılabilir.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır