UPWATCH Touch Screen Neon Green

199.00 TL Ürün Kodu : 250
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Neon Plastik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  42 mm kadran genişliğine sahiptir. Lityum pil ile çalışır. Ekranı dokunmatik olduğundan saat bildirgesi ekran dokunulması halinde görüntülenir. Yeşil polikarbon silikon kayışı ile şık ve kullanışlı bir modeldir. Özel neon plastik kasaya sahip bir saattir. Talebe göre kasanın kenarına kişiselleştirme yapılarak bu şekilde Up Watch Touch Screen Neon Green kişiye özel olarak kullanılabilir. Hem gündüz hem de gece kullanımına uygun dikkat çekici bir dokunmatik saat modeli olarak sıkça tercih edilir.

   

   
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır