UPWATCH Touch Screen Neon Cream

199.00 TL Ürün Kodu : 251
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Neon Plastik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  Şık saatleri tercih etmek isteyenler için farklı görünümü etkili olmaktadır. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Lityum pil ile çalışmaktadır. Özel neon plastik kasa ile üretilmiş dokunmatik kol saati modelidir.. Ekranda saat bildirgesi yalnızca dokunmatik ekrana dokunduğunuz anda görülür. Özel polikarbon silikon kayış ile hazırlanmıştır. Up Watch Touch Screen Neon Cream dokunmatik ekranı ile şık ve kullanışlı bir modeldir. Uygun fiyat seçeneği ile tercih edilecek modeller arasında yer almaktadır. 

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır