UPWATCH TOUCH MATTE ROSE&TURQUOISE

959.00 TL Ürün Kodu : 545 Barkod : 8682016707801
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre




  42mm Kadran Genişliği
  Özel Mat Rose Gold Kaplama Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Özel mat rose gold kaplama kasaya sahip dijital saat modelidir. Turkuaz polikarbon silikon kayış ile tasarlanmıştır. Lityum pil ile çalışıyor. Unisex kullanım imkanı sunduğu için hem erkek hem de bayanların tercih edebileceği bir seçenektir. Kişiselleştirme işlemi ile Upwatch Touch Rose&Turquoise Unisex kol saati isim yazılarak kişiye özel hediye olarak hazırlanabilir. Dokunmatik siyah cam ekrana sahip bir saat modeli olarak ekrana basılması ile saat bildirimini gösteren bir yapıya sahiptir.



  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır