UPWATCH TOUCH MATTE ROSE&RED

959.00 TL Ürün Kodu : 542 Barkod : 8682016707771
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Mat Rose Gold Kaplama Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Hem bay hem de bayanların kullanımı için uygun tasarlanan kol saati modelidir. Özel mat rose gold kaplama kasaya sahiptir. Kırmızı sevenler için kırmızı polikarbon silikon kayışı bulunur. Lityum pil ile çalışır. Dokunmatik siyah cam ekrana sahip bir modeldir. Ekrana dokunulması halinde saat bildirgesi görülür. 42mm kadran genişliğine sahip bir modeldir. Upwatch Touch Rose&Red Unisex kol saati kişiselleştirme yapılarak kasaya yazılacak isimler ile kişiye özel hediye olarak da hazırlanabilir.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır