UPWATCH TOUCH MATTE ROSE&NPINK

959.00 TL Ürün Kodu : 544 Barkod : 8682016707795
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Mat Rose Gold Kaplama Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Unisex kullanım için hazırlanmış şık ve kullanışlı bir saat modelidir. Gece ve gündüz şıklığından kıyafetlerinizi tamamlayıcı bir görünüme sahip olup, pembe severler için özel olarak tasarlanmış dijital saattir. Özel mat rose gold kaplama kasaya sahip kaliteli bir üründür. Neon pembe gibi dikkat çekici seçimler yapmak isteyenler için doğru bir tercihtir. Siyah cam ekranı tamamen dokunmatik özellik ile çalışır. Ekrana dokunulması halinde saat bildirimi görülür. Kişiye özel hediye düşünenler için Up Watch Touch Rose&Npink Unisex kol saatine isim yazılabilir.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır