UPWATCH TOUCH MATTE ROSE&BROWN

959.00 TL Ürün Kodu : 539 Barkod : 8682016707740
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre
  42mm Kadran Genişliği
  Özel Mat Rose Gold Kaplama Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Kahverengi sevenler için mat gül renginin uyumunu ortaya koyan bir saat modeldir. 42mm kadran genişliğine sahiptir. Kahverengi polikarbon silikon kayış ile hazırlanmıştır. Siyah cam ekran dokunmatik özelliğe sahip olarak çalışır. Ekranda saat göstergesi yalnızca dokunulması halinde görülür. Upwatch Touch Rose&Brown Unisex kol saati kişiselleştirme yapılarak kişiye özel hediye olarak da hazırlanabilir. Lityum pil ile uzun süre sorunsuz çalışır. Uygun fiyatı ile de alıcıların tercih ettiği bir dijital saat modeldir.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır