UPWATCH TOUCH MATTE GOLD&GREY

349.00 TL Ürün Kodu : 518
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
  • İstemiyorum
  • İstiyorum
    Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
    Örnek : Merve (02) Emre    42mm Kadran Genişliği
    Özel Mat Gold Kaplama Kasa
    Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
    Lityum Pil
    Özel Polikarbon Silikon Kayış

    Ürün Açıklaması:

    Özel kaplama gold kasaya sahiptir. Gri renkteki polikarbon silikon kayış ile gold kasanın uyumunu ortaya koyan bir led saat modeldir. 42mm kadran genişliği bulunuyor. Özel mat gold kaplama kasa ile tasarlanmış dijital saat modelidir. Lityum pil ile uzun süre kullanılabilir. Özel siyah cam dokunmatik özelliği ile etkili kullanım imkanı sunmaktadır. Upwatch Touch Gold&Grey saat modeli gold kasaya talebe göre yapılacak özgünleştirme işlemi ile isim yazılarak bu şekilde kişiye özel hale de getirilme imkanı bulunmaktadır.    Ürün kişiselleştirme

    Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

     

    Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
    Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

     

     

    Sepetinizde ürün bulunmamaktadır