UPWATCH TOUCH MATTE GOLD&BROWN

499.00 TL Ürün Kodu : 526 Barkod : 8682016707627
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Mat Gold Kaplama Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Lityum pil ile uzun süre kullanılabilir. Özel kaplama mat gold kasaya sahiptir. 42mm kadran genişliği bulunuyor. Kahverengi polikarbon silikon kayış ile gold kasanın şık uyumunu bir arada bulabileceğiniz kaliteli bir üründür. Gece ve gündüz şıklığınızı yansıtabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Dokunmatik özel siyah cam daha rahat kullanılmasını sağlamaktadır. Ekranda saat bildirimi dokunulması halinde ortaya çıkmaktadır. Kişiye özel hediye seçimi yapmak isteyenler için üzerine yapılacak isim baskısı ile tercih edilebilir.

     Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır