UPWATCH SMOOTH&PURPLE

329.00 TL Ürün Kodu : 379
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Alüminyum Kasa
  Ürün Ağırlığı Sadece 55gr
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  42 mm kadran genişliğine sahiptir. Alüminyum kasa olan ürünün ağırlığı 55 gr olarak belirlenmiştir. Lityum pil ile çalışmaktadır. Özel siyah dokunmatik cam kullanışlı olmasına yardımcı olmaktadır. Siyah polikarbon silikon kayışı bulunur. Kasa etrafında mor renk kullanılarak şık bir görünüm elde edilmiştir. Up Watch Smooth&Purple Unisex saat modeli kasaya yazılacak isim ile kişiye özel hale getirilebilir. Ekranda saat bildirgesi dokunulması halinde çıktığı için şık ve zarif bir görünüme sahip dokunmatik saat özelliği sunmaktadır.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır