UPWATCH LED RED&YELLOW

469.00 TL Ürün Kodu : 493 Barkod : 8682016707320
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün açıklaması:

  Up Watch Led Red Yellow Unisex saat modeli tasarımında kullanılan sarı kırmızı renkleriyle Galatasaray taraftarı sevgilinize, eşinize, dostunuza özel bir hediye saat seçeneğidir. Çelik tuşları ve aynalı kadran ile sağlanan farklı görünümüyle ise tarzınızın tamamlayıcısı niteliğinde moda saat modelidir. Unisex kullanıma uygundur. Aynalı ekran üzerine kişiye özel isim ve sembol yazılır. Tüm bunların yanı sıra kasa, kadran, kayış ve dijital aksanlarının tümünde kaliteli malzeme kullanılarak uzun ömürlü kullanım garantisine sahiptir.


  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır