UPWATCH LED RED&WHITE

469.00 TL Ürün Kodu : 521 Barkod : 8682016707573
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Transparan Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:


  Up Watch Led Red White Unisex uygun fiyat ve uzun ömürlü kullanım avantajıyla sık tercih edilen dijital saat modelleri arasında yer alıyor. Tasarımında kullanılan kırmızı beyaz renklerin uyumu ve dikkat çekiciliği ile görünümünde şıklığın yakalandığı up saat modeli ile şıklığınızı tamamlayarak modayı keşfetmek oldukça kolay. Unisex kullanıma uygundur. Aynalı ekran üzerine isim ve sembol yazılarak özel bir hediye kol saati seçeneği olarak ön plana çıkar.


  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır