UPWATCH LED RED&GREY

469.00 TL Ürün Kodu : 494 Barkod : 8682016707337
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Red Grey Unisex, son zamanların moda saat modelleri arasında yer alır. Görünümünde silikon kayışta kullanılan gri ve çelik kasasında kullanılan kırmızı rengin uyumuyla şıklık yakalanmıştır. Kasası üzerinde yer alan çelik tuşlar ve aynalı kadranı ise şıklığının tamamlayıcısı niteliğindedir. Up Watchdijital saatin öncüsü olarak tasarımlarının tamamında kalite malzeme kullanarak uzun ömürlülük garantisi sunar. Tüm bunların yanı sıra unisex kullanıma uygunluğu ve aynalı ekran üzerine kişiye özel isim yazımı özel bir dijital saat olarak ön plana çıkmasını sağlar.


  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır