UPWATCH LED PINK&TURQUOISE

469.00 TL Ürün Kodu : 475 Barkod : 8682016707023
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Pink Turquoise Unisex, tasarımında kullanılan canlı renkleriyle dikkat çeken dijital saat modelidir. Çelik kasasında pembe ve silikon kayışında kullanılan turkuaz renkleriyle görünümde farklılık yakalanmıştır. Aynı zamanda aynalı ekranı ve çelik butonlarıyla da şıklığı ön plana çıkmıştır. Unisex kullanıma uygundur. Uygun fiyat ve taksit seçenekleri mevcuttur. Tüm bunların yanında ekran üzerine isim ve sembol yazım özelliğiyle kişiye özel kol saati ve kişiye özel hediye kol saati olarak sıkça tercih edilir.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır