UPWATCH LED MINI PURPLE&WHITE

469.00 TL Ürün Kodu : 560 Barkod : 8682016707931
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  34mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Mini Purple Pink dijital kol saati modelinde kullanılan mor ve pembe gibi canlı renklerle dikkat çeker. Tasarımında mor çelik kasa, pembe silikon kayış, çelik renk buton ve aynalı ekran kullanılmıştır. Tüm tasarım özellikleriyle farklılığın ve şıklığın bir arada yakalandığı mini led kol saati modelidir. Aynalı ekranı üzerine isim yazım özelliği mevcuttur. Bu özelliğiyle kişiye özel kol saati ve hediyelik kol saati olarak sıkça tercih edilir. Uygun fiyat ve taksit seçenekleri bulunur.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır