UPWATCH LED MINI PINK&WHITE

469.00 TL Ürün Kodu : 322 Barkod : 8682016706064
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
    
   Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
   Örnek : Merve (02) Emre   34mm Kadran Genişliği
   Özel Kaplama Çelik Kasa
   Çelik Butonlar
   Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
   Lityum Pil
   Özel Polikarbon Silikon Kayış

   Ürün Açıklaması:

   Up Watch Led Mini Pink White çocuk ve bileği ince kişilere uygun olarak özel tasarlanmış mini led kol saati modelidir. Tasarımında kullanılan pembe ve beyaz gibi soft renklerle up saat modelleri içerisinde sıkça tercih edilir. Kaliteli malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sunar. Uygun fiyat ve taksit avantajları bulunur. Pembe renkli çelik kasa, beyaz silikon kayış, çelik renk butonlar ve aynalı ekranıyla şık ve farklı bir tasarım elde edilmiştir. Aynalı ekranı üzerine isim yazımı özelliğiyle oldukça fazla kişiye özel kol saati ve hediyelik kol saati olarak tercih edilir.
   Ürün kişiselleştirme

   Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

    

   Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
   Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

    

    

   Size bir kampanya haberimiz var!
   Sepetinizde ürün bulunmamaktadır