UPWATCH MINI Pink&Blue

109.00 TL Ürün Kodu : 325
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  34mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Mini Pink Purple tasarımında kullanılan pembe ve lacivert gibi canlı renklerle dikkat çeken dijital kol saati modelidir. Özel polikarbon silikon kayışı lacivert, çelik kasası pembe renklidir. Aynı zamanda kasa üzerinde çelik renk butonlar yer alır ve aynalı kadranı mevcuttur. Özellikle çocuk ve ince bilekli kişilere uygun olarak tasarlanmıştır. Aynalı ekran üzerine kişiye özel isim ve sembol yazılır. Uygun fiyat ve taksit seçenekleri vardır. Kaliteli malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sunar. Tüm bu özellikleriyle up saat modelleri içerisinde sıklıkla tercih edilir. 
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır